Wypożyczalnia busów dostawczych Wrocław

Strona główna >> Oferta >> Wynajem busów dostawczych

 

Korzystne ceny, indywidualne warunki i szereg usług dodatkowych - to czeka na klientów, którzy zdecydują się na wynajem busa dostawczego we Wrocławiu w oddziale Moto-Partner. Nasza wypożyczalnia busów dostawczych dysponuje rozbudowaną flotą obejmującą nowe busy dostawcze znanych marek samochodów i inne rodzaje aut do transportu towarów. Zapraszamy do kontaktu.

 

Wynajem busa dostawczego we Wrocławiu - tanio, szybko, komfortowo

Nie chcesz kupować nowego auta z uwagi na sytuację gospodarczą? Obawiasz się leasingu ze względu na to, że ogranicza zdolność kredytową? Możesz wybrać wynajem busów dostawczych, który oferuje wypożyczalnia busów dostawczych Moto-Partner z oddziałem we Wrocławiu. Dbamy o wypożyczane samochody jak o własne - poddajemy je regularnym przeglądom oraz czyszczeniu, a także w pełni ubezpieczamy, dzięki czemu wynajem busa dostawczego jest dla Ciebie w pełni bezpieczny.

 

Stałym klientom, decydując się na wynajem busa dostawczego, we Wrocławiu zapewniamy korzystne rabaty oraz brak kaucji. Jeśli chcesz odebrać wypożyczone auto przed siedzibą swojej firmy, zarezerwuj konkretne auto, a my w ramach usługi door 2 door dostarczymy je do konkretnej lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu - skorzystaj z busa dostawczego na wynajem, atrakcyjnych cen i korzystnych warunków. Nie musisz kupować nowego pojazdu, by pozyskać nowych klientów.

 
Kontakt:

 rezerwacja pojazdu, opłaty, informacja

pon.  -  pt.      8:00  -  16:00 ( w czasie epidemii skróciliśmy godziny pracy )

odbiór / zwrot pojazdu

pon.  -  pt.      7:00  -  21:00

sb.  -              8:00  -  14:00 

Wypożyczalnia samochodów

NADARZYN pod Warszawą

Wypożyczalnia samochodów

WROCŁAW

Wypożyczalnia samochodów

ŁÓDŹ

Wypożyczalnia samochodów

ZIELONA GÓRA

Wypożyczalnia samochodów

WARSZAWA

Wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie:

© 2021 Wypożyczalnia Samochodów Moto-Partner Sp. z o.o.