top of page
Wypożycz plandekę.jpg

Wypożyczalnia Samochodów
Dostawczych Wrocław | Moto-Partner

Tu znajdziesz dane kontaktowe do Wypożyczalni samochodów dostawczych Wrocław | Moto-Partner Sprawdzisz numer telefonu i adres. Chcesz szybko o łatwo wypożyczyć samochód dostawczy? Jesteś we właściwym miejscu, gdyż nasza Wypożyczalnia Busów Wrocław zapewni Tobie duży wybór pojazdów, rozsądne ceny, a samochody zawsze nowe i zadbane. iveco części

Wynajem Samochodu Dostawczego Wrocław | Moto-Partner

ul. Żmigrodzka 251d
51-129 Wrocław ( na terenie Iveco )

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:    8:00  -  18:00

Sob:           8:00  -  14:00 - po wcześniejszym uzgodnieniu

Sukces! Formularz został wysłany. Dziękujemy!

Wynajem busów dostawczych Wrocław

Szukasz wypożyczalni oferującej korzystny cenowo wynajem samochodów dostawczych we Wrocławiu? Podejmij współpracę z Moto Partner! Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje busy i inne auta dostawcze na wynajem krótko- i długoterminowy. Flota pojazdów jest na bieżąco wymieniana, a auta sprawne i ubezpieczone.​

Wynajem busa dostawczego Wrocław

Wypożyczalnia aut dostawczych oferuje nowe busy, furgony, plandeki, lawety i kontenery, a także inne pojazdy na wynajem. Proponujemy opcję Door to Door, czyli usługę dowozu pojazdu w dowolne miejsce we Wrocławiu, przed Twój dom lub firmę. Dbamy o stan pojazdów - poddajemy je serwisowi i bieżącym naprawom. Postaw na wynajem aut dostawczych - w Moto Partner to maksimum zadowolenia, bezpieczeństwo  i minimum formalności.

Chcesz wypożyczyć busa dostawczego do transportu krajowego lub międzynarodowego we Wrocławiu ?

Chcesz postawić na samochód dostawczy na wynajem do przewozu od 1-nej do 10-ciu europalet i to z prawem jazdy kategorii B? A może Twój bus dostawczy uległ wypadkowi i jest w naprawie, a Ty musisz zrealizować zakontraktowane zlecenia? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego pojazdu dostawczego? Nasza wypożyczalnia aut dostawczych to rozwiązanie dla Ciebie, gdyż oferujemy  szeroki wybór pojazdów do transportu towarów i osób. Flota obejmuje:

 • lawety,

 • skrzynie z plandeką, które zapewniają łatwy i szybki załadunek,
  kontenery, bez windy lub z windą, znakomite do przewozu towarów do sklepów spożywczych,

 • furgony (blaszane, busy), wykorzystywane jako samochody dla kurierów,
  izotermy i chłodnie niezbędne do transportu produktów wymagających niskiej temperatury.

Tani wynajem auta dostawczego we Wrocławiu jest prostszy, niż myślisz. Skontaktuj się z nami, wybierz interesujący Cię pojazd, który będzie czekał o umówionej porze.

Wynajem auta dostawczego Wrocław

Szukasz wypożyczalni oferującej korzystny cenowo wynajem samochodów dostawczych we Wrocławiu? Podejmij współpracę z Moto Partner! Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje busy i inne auta dostawcze na wynajem krótko- i długoterminowy. Flota pojazdów jest na bieżąco wymieniana, a auta sprawne i ubezpieczone.

Wynajem samochodu dostawczego Wrocław

Poszukujesz pojazdu do transportu krajowego lub międzynarodowego? Chcesz postawić na samochód dostawczy na wynajem do przewozu od 8-miu do 12-tu europalet i to z prawem jazdy kategorii B? A może Twój bus dostawczy uległ wypadkowi i jest w naprawie, a Ty musisz zrealizować zakontraktowane zlecenia? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego pojazdu dostawczego? 

Wynajem samochód dostawczy Wrocław

Nasza wypożyczalnia aut dostawczych to rozwiązanie dla Ciebie, gdyż oferujemy  szeroki wybór pojazdów do transportu towarów i osób. Flota obejmuje:

 • lawety,

 • skrzynie z plandeką, które zapewniają łatwy i szybki załadunek,
  kontenery, bez windy lub z windą, znakomite do przewozu towarów do sklepów spożywczych,

 • furgony (blaszane, busy), wykorzystywane jako samochody dla kurierów,
  izotermy i chłodnie niezbędne do transportu produktów wymagających niskiej temperatury.

Wynajem samochodów dostawczych Wrocław

​Tani wynajem auta dostawczego we Wrocławiu jest prostszy, niż myślisz. Skontaktuj się z nami, wybierz interesujący Cię pojazd, który będzie czekał o umówionej porze.

Wynajem autolawet Wrocław

Wynajem autolawety Wrocław 

kiedy się opłaca?

Zawsze gdy nie chcesz zapłacić wysokiego rachunku za usługę pomocy drogowek.

 

W jakich sytuacjach sprawdzi się wynajem autolawety?

 

Wówczas, gdy:

 • Twoja własna laweta uległa awarii i znajduje się u mechanika,

 • dostępna w firmie laweta zepsuła się i nie można jej naprawić, a Ty nie masz środków na zakup nowej,

 • potrzebujesz szybko zyskać sprawną lawetę i nie masz czasu na zweryfikowanie uczciwości sprzedawców,

 • prowadzisz warsztat samochodowy i lakierniczy i zależy Ci, by odebrać auto od klienta w sposób bezpieczny i zgodny z prawem,

 • chcesz przewieźć do Polski zakupione auto bez ubezpieczenia OC oraz rejestracji.

Wypożyczalnia lawet Wrocław

Gwarancja bezpieczeństwa

 

Wypożyczalnia autolawet Wrocław

dba zarówno o stan techniczny, jak i wizualny oferowanych pojazdów. Dlatego też wynajem lawet jest w pełni bezpieczny - auta są ubezpieczone, pochodzą najwcześniej z 2021 roku. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz właścicieli firm z Wrocławia.

Wypożyczalnia busów dostawczych Wrocław

Wypożyczalnia busa dostawczego Wrocław

Korzystne ceny, indywidualne warunki i szereg usług dodatkowych - to czeka na klientów, którzy zdecydują się na wynajem busa dostawczego we Wrocławiu w oddziale Moto-Partner. Nasza wypożyczalnia busów dostawczych dysponuje rozbudowaną flotą obejmującą nowe busy dostawcze znanych marek samochodów i inne rodzaje aut do transportu towarów. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem busa Wrocław

Nie chcesz kupować nowego auta z uwagi na sytuację gospodarczą? Obawiasz się leasingu ze względu na to, że ogranicza zdolność kredytową? Możesz wybrać wynajem busów dostawczych, który oferuje wypożyczalnia busów dostawczych Moto-Partner z oddziałem we Wrocławiu. Dbamy o wypożyczane samochody jak o własne - poddajemy je regularnym przeglądom oraz czyszczeniu, a także w pełni ubezpieczamy, dzięki czemu wynajem busa dostawczego jest dla Ciebie w pełni bezpieczny.

Wynajem busów Wrocław

Stałym klientom, decydując się na wynajem busa dostawczego, we Wrocławiu zapewniamy korzystne rabaty oraz brak kaucji. Jeśli chcesz odebrać wypożyczone auto przed siedzibą swojej firmy, zarezerwuj konkretne auto, a my w ramach usługi door 2 door dostarczymy je do konkretnej lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu - skorzystaj z busa dostawczego na wynajem, atrakcyjnych cen i korzystnych warunków. Nie musisz kupować nowego pojazdu, by pozyskać nowych klientów.

bottom of page