W Moto-Partner oferujemy kompleksowy wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych. Dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów, w naszej flocie znajdują się jedynie nowe pojazdy, wyprodukowane po roku 2020/2021. W Twojej firmie zepsuł się samochód dostawczy, a Ty nie możesz pozwolić sobie na przestój? A może jesteś osobą prywatną i potrzebujesz auta do przeprowadzki? W naszej bazie znajdziesz samochód idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych

Usługa wynajmu krótkoterminowego aut dostawczych w Moto-Partner została przygotowana z myślą o pełnym zaspokojeniu potrzeb naszych klientów. Właśnie dlatego oferujemy szeroką bazę wyspecjalizowanych pojazdów dostawczych, dzięki którym możesz bez zbędnych opóźnień realizować swoje plany i codzienne zobowiązania Twojej firmy. W naszej flocie znajdziesz między innymi:
 

  • furgony,

  • kontenery z windą lub bez,

  • skrzynie z plandeką,

  • chłodnie,

  • lawety,

  • minibusy do przewozu osób,

  • i nie tylko!
     

Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego samochodu, dopasowanego do zadania, które chcesz zrealizować. 

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości

Samochody dostępne u nas w ramach wynajmu krótkoterminowego aut dostawczych to wyłącznie nowe roczniki, wyprodukowane w latach 2019-2020. Dbamy o to, żeby każdy z nich był zawsze maksymalnie sprawny i zadbany. Twój komfort i bezpieczeństwo to w końcu nasz priorytet! Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do firm, które potrzebują na szybko zastępczego auta dostawczego, jak i osób prywatnych. Gwarantujemy naszym klientom atrakcyjne stawki wynajmu, dopasowane do jakości świadczonych przez nas usług. 
 

Interesuje Cię dłuższa współpraca z naszą firmą? Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu długoterminowego aut dostawczych - nasze stawki spadają proporcjonalnie do okresu wynajmu. Potrzebujesz auta do zadań specjalnych? Postaw na wynajem autolawet w Moto-Partner. 

 
Kontakt:

 rezerwacja pojazdu, opłaty, informacja

pon.  -  pt.      8:00  -  16:00 ( w czasie epidemii skróciliśmy godziny pracy )

odbiór / zwrot pojazdu

pon.  -  pt.      7:00  -  21:00

sb.  -              8:00  -  14:00 

Wypożyczalnia samochodów

NADARZYN pod Warszawą

Wypożyczalnia samochodów

WROCŁAW

Wypożyczalnia samochodów

ŁÓDŹ

Wypożyczalnia samochodów

ZIELONA GÓRA

Wypożyczalnia samochodów

WARSZAWA

Wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie:

© 2021 Wypożyczalnia Samochodów Moto-Partner Sp. z o.o.