top of page
krótkoterminowy

Wynajem samochodu dostawczego z OC sprawcy

Strona główna >> Oferta >> Wynajem samochodów dostawczych >>Wynajem samochodu z OC sprawcy

OC sprawcy

Uczestniczyłeś w kolizji lub wypadku drogowym, który nie został spowodowany z Twojej winy? Nie martw się - przysługuje Ci pojazd zastępczy na czas naprawy lub zakupu nowego samochodu. Zdecyduj się na wynajem z OC sprawcy, który oferuje nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych!

Wynajem samochodu z oc sprawcy

Wynajem samochodów z OC sprawcy

Jeśli brałeś udział w wypadku samochodowym, w wyniku którego Twój pojazd został uszkodzony, zdecyduj się na wynajem samochodu z OC sprawcy. Ubezpieczyciel może zaproponować Ci samochód zastępczy, natomiast decyzja o tym, z jakiej wypożyczalni skorzystasz należy do Ciebie. Pamiętaj także, że powinieneś otrzymać pojazd odpowiadający specyfikacji temu, który należy do Ciebie. Moto-Partner pomoże Ci załatwić sprawę, zapewniając wynajem auta zastępczego z OC sprawcy. Niezależnie od tego, czy kolizja dotyczyła samochodu osobowego czy dostawczego - w naszej flocie znajdziesz pojazd, który odpowie na Twoje potrzeby. W przypadku samochodu osobowego możesz wybrać dowolny model samochodu KIA, natomiast spośród aut dostawczych oferujemy:

Wszystkie samochody dostępne w naszej flocie są nowe, sprawne i z pewnością zagwarantują Ci najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wynajem aut z OC sprawcy

Wynajem samochodu z oc sprawcy

W ramach kompleksowej usługi pomożemy Ci odzyskać pieniądze od towarzystwa ubezpieczeniowego, zapewniając także całkowicie sprawne auto zastępcze. U nas możesz wszystko załatwić bezgotówkowo i skorzystać z pomocy naszych doświadczonych pracowników. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższa dla Ciebie wypożyczalnia samochodów Moto-Partner - jeżeli Twój pojazd będzie naprawiany w serwisie Uni-Truck, pomożemy Ci załatwić wszystkie czynności związane z kolizją w jednym miejscu, a także:

  • holować pojazd,

  • umówić rzeczoznawcę,

  • wykonać naprawę,

  • przeprowadzić badanie techniczne,

  • otrzymać pojazd zastępczy na czas trwania sprawy.

Skontaktuj się z nami a doradzimy Ci w sprawie samochodu, zapewniając kompleksową usługę w atrakcyjnej cenie. Postaw na wynajem samochodu z OC sprawcy z Moto-Partner!

Kontakt
bottom of page