top of page

Wynajem samochodu dostawczego w atrakcyjnej cenie? Skorzystaj z usług wypożyczalni Moto Partner. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych poleca krótko- i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych dopasowanych do potrzeb konkretnej firmy. Zapewniamy komfortowe i w pełni ubezpieczone auta z niskim przebiegiem pochodzące z 2019 roku. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych z całej Polski, głównie z województw: mazowieckiego, łódzkiego, dolnośląskiego, śląskiego, pomorskiego, wielkopolskiegio.

ramka_edytowane

Wynajem samochodu dostawczego - dlaczego warto?

Dyspozycyjna flota samochodów dostawczych to gwarancja efektywnej obsługi klientów. Jeśli jeden z Twoich pojazdów znajduje się w naprawie, a Ty nie możesz pozwolić sobie na przerwę w realizacji zleceń transportowych dla klientów, wypożyczalnia samochodów dostawczych Moto Partner rozwiąże Twój problem. Wystarczy, że zdecydujesz się na wynajem auta dostawczego. W naszej ofercie znajdują się następujące samochody dostawcze:

Tania wypożyczalnia samochodów dostawczych Moto Partner oferuje wynajem nowych aut dostawczych z niskim przebiegiem. Regularnie wymieniamy flotę, sprzedając auta z wcześniejszych roczników. Gwarantujemy ubezpieczenie, a także możliwość skorzystania z szeregu usług dodatkowych. Wynajem aut dostawczych to atrakcyjna alternatywa dla leasingu, która pozwala z góry oszacować koszty, a także nie wpływa na zdolność kredytową.

ramka_edytowane

Wynajem aut dostawczych z dojazdem do klienta

Stałym klientom, korzystającym z wynajmu długoterminowego proponujemy wynajem samochodów dostawczych z dojazdem we wskazane miejsce (door 2 door). Jeśli nie masz czasu na odbiór auta, to my przywieziemy je do siedziby Twojej firmy. W przypadku wynajmu długoterminowego, powyżej 7 dni, oferujemy atrakcyjny cennik oraz możliwość skorzystania z rabatów. Przekonaj się razem z nami, że auto dostawcze na wynajem to opłacalna inwestycja, która pozwoli Ci utrzymać ciągłość zleceń lub rozpocząć działalność bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Wynajem naszych busów dostawczych umożliwiamy w

Wynajem samochodu dostawczego Warszawa

Wynajem samochodu dostawczego Wrocław

Wynajem samochodu dostawczego Poznań

Wynajem samochodu dostawczego Łódź

Kontakt
bottom of page