top of page
krótkoterminowy

W Moto-Partner oferujemy wynajem samochodów osobowych na bardzo atrakcyjnych warunkach! Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci auto zastępcze, na okres naprawy Twojego pojazdu, czy może szukasz auta na weekendową wycieczkę poza miasto, nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci wybrać najlepszy samochód, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych realizuje zlecenia od firm, jak i od osób prywatnych, zarówno na okresy krótko- i długoterminowe!

długoterminowy
ramka_edytowane

Wynajem samochodu osobowego

W ramach naszej usługi wynajmu samochodu osobowego krótkoterminowego, oferujemy Ci szeroką gamę pojazdów osobowych, dostępnych w naszej flocie. Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy możesz zamówić dowolny model KIA dostępny w sprzedaży z wybranym przez siebie wyposażeniem! Wśród dostępnych u nas pojazdów, znajdziesz między innymi:

Skontaktuj się z nami, a z wielką chęcią pomożemy Ci dopasować szczegóły naszej oferty, tak abyś mógł odjechać w pełni zadowolony, w aucie idealnie dopasowanym do Twoich wymagań. 

ramka_edytowane

Wypożyczalnia aut osobowych

W naszej wypożyczalni aut osobowych pobieramy kaucję za wypożyczony pojazd. Ta opłata zwracana jest do Ciebie w całości w ciągu 3 dni roboczych od dnia zwrotu samochodu i jest najniższą kaucją na rynku! Pobieramy ją wyłącznie od nowych klientów. Wysokość kaucji wynosi 500zł (lub 1000zł w przypadku Fiata Talento) i zwolnieni są z niej klienci firm Uni-Truck oraz AS Motors. Pamiętaj, że nie pobieramy dodatkowych opłat za wyjazd w granicach Unii Europejskiej.
Skorzystaj również z naszej wypożyczalni samochodów osobowych opłacanej z polisy OC sprawcy kolizji - szybko, wygodnie i bezgotówkowo! 

 

Potrzebujesz auta dostawczego dla swojej firmy? Oferujemy kompleksowy wynajem samochodów dostawczych! A może potrzebujesz auta do zadań specjalnych? Postaw na wynajem autolawet w Moto-Partner. 

Kontakt
bottom of page