W Moto-Partner oferujemy wynajem samochodów osobowych na bardzo atrakcyjnych warunkach! Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci auto zastępcze, na okres naprawy Twojego pojazdu, czy może szukasz auta na weekendową wycieczkę poza miasto, nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci wybrać najlepszy samochód, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych realizuje zlecenia od firm, jak i od osób prywatnych, zarówno na okresy krótko- i długoterminowe!

 

Wynajem samochodu osobowego

W ramach naszej usługi wynajmu samochodu osobowego krótkoterminowego, oferujemy Ci szeroką gamę pojazdów osobowych, dostępnych w naszej flocie. Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy możesz zamówić dowolny model KIA dostępny w sprzedaży z wybranym przez siebie wyposażeniem! Wśród dostępnych u nas pojazdów, znajdziesz między innymi:

  • KIA Sportage SUV

  • KIA Cee’d HATCHBACK

  • FIAT Talento (9 osobowy)

  • i nie tylko!
     

Skontaktuj się z nami, a z wielką chęcią pomożemy Ci dopasować szczegóły naszej oferty, tak abyś mógł odjechać w pełni zadowolony, w aucie idealnie dopasowanym do Twoich wymagań. 

Wypożyczalnia aut osobowych

W naszej wypożyczalni aut osobowych pobieramy kaucję za wypożyczony pojazd. Ta opłata zwracana jest do Ciebie w całości w ciągu 3 dni roboczych od dnia zwrotu samochodu i jest najniższą kaucją na rynku! Pobieramy ją wyłącznie od nowych klientów. Wysokość kaucji wynosi 500zł (lub 1000zł w przypadku Fiata Talento) i zwolnieni są z niej klienci firm Uni-Truck oraz AS Motors. Pamiętaj, że nie pobieramy dodatkowych opłat za wyjazd w granicach Unii Europejskiej.
Skorzystaj również z naszej wypożyczalni samochodów osobowych opłacanej z polisy OC sprawcy kolizji - szybko, wygodnie i bezgotówkowo! 
 

Potrzebujesz auta dostawczego dla swojej firmy? Oferujemy kompleksowy wynajem samochodów dostawczych! A może potrzebujesz auta do zadań specjalnych? Postaw na wynajem autolawet w Moto-Partner. 

 
Kontakt:

 rezerwacja pojazdu, opłaty, informacja

pon.  -  pt.      8:00  -  16:00 ( w czasie epidemii skróciliśmy godziny pracy )

odbiór / zwrot pojazdu

pon.  -  pt.      7:00  -  21:00

sb.  -              8:00  -  14:00 

Wypożyczalnia samochodów

NADARZYN pod Warszawą

Wypożyczalnia samochodów

WROCŁAW

Wypożyczalnia samochodów

ŁÓDŹ

Wypożyczalnia samochodów

ZIELONA GÓRA

Wypożyczalnia samochodów

WARSZAWA

Wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie:

© 2021 Wypożyczalnia Samochodów Moto-Partner Sp. z o.o.