top of page
krótkoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Strona główna >> Oferta >> Wynajem samochodów dostawczych >>Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Interesuje Cię wynajem długoterminowy samochodów dostawczych? Niezależnie od tego, czy właśnie otwierasz firmę, zajmującą się przewozem towaru, czy potrzebne Ci auto zastępcze, na czas naprawy Twojego pojazdu - nasi pracownicy służą Ci pomocą w wyborze najlepszego samochodu dostawczego, który spełni Twoje wymagania. Jako ceniona wypożyczalnia samochodów osobowych realizujemy zlecenia zarówno od firm, jak i od osób prywatnych.

ramka_edytowana wypozyczalni samochodów dostawczych

Wynajem długoterminowy aut dostawczych

W ramach naszej usługi długoterminowego wynajmu samochodu dostawczego, oferujemy Ci szeroki wybór aut dostawczych dostępnych w naszej flocie. U nas możesz wypożyczyć samochód z gamy modeli Iveco i Fiat z dowolną zabudową, który będzie odpowiadał Twojemu zapotrzebowaniu. Wynajem długoterminowy aut dostawczych z Moto-Partner obejmuje:

Masz problem z wyborem odpowiedniego pojazdu? Pomożemy Ci w dobraniu samochodu dostawczego do Twoich potrzeb, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy gwarantują profesjonalne doradztwo w zakresie długoterminowego wynajmu samochodów dostawczych.

długoterminowy
ramka_edytowana wypozyczalni samochodów dostawczych

Wynajem długoterminowy na atrakcyjnych warunkach

Nie masz pewności co do przyszłości swojej branży? A może zatrudniasz w firmie nowego kierowcę? Wynajem długoterminowy aut dostawczych to niezwykle ekonomiczna i opłacalna opcja - nasze stawki dobowe za wynajem samochodu spadają proporcjonalnie do okresu wynajmu. Zależy nam aby każdy samochód zapewniał maksymalną sprawność, komfort i poziom bezpieczeństwa, dlatego w naszej flocie znajdują się nowe pojazdy, które zostały wyprodukowane po roku 2019/2020. Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych obejmuje okres od roku do dwóch lat, dzięki czemu możesz realizować swoje plany i zobowiązania bez opóźnień. Wynajem krótkoterminowy rozpoczyna się od 1 do 30 dni, natomiast od 31 dni w górę obowiązuje wynajem średnioterminowy.

Sprawdź też wynajem samochodów osobowych.

ramka_edytowana

Moto-Partner - gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Jako doświadczona wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych stawiamy zadowolenie naszych klientów na pierwszym miejscu. Wynajem długoterminowy aut dostawczych to kompleksowa usługa, która obejmuje także pakiet ubezpieczeń i możliwość generowania raportów GPS. Obecnie świadczymy nasze usługi w takich miastach jak:

  • Warszawa,

  • Wrocław,

  • Zielona Góra,

  • Łódź,

  • Nadarzyn,

  • Zgierz.

Oferujemy czyste, zadbane i bezawaryjne pojazdy w konkurencyjnych cenach. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalne rabaty oraz brak kaucji przy wynajmie samochodów dostawczych. Skontaktuj się z nami i wybierz wynajem długoterminowy samochodów dostawczych na atrakcyjnych warunkach! Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na auto, które sprosta nawet najwyższym wymaganiom.

Kontakt
bottom of page