top of page
Wypożycz plandekę.jpg

Strona główna >> Kontakt >> Legnica

Wypożyczalnia Samochodów
Dostawczych Legnica | Moto-Partner

Tu znajdziesz dane kontaktowe do Wypożyczalni samochodów dostawczych Legnica | Moto-Partner Sprawdzisz numer telefonu i adres. Chcesz szybko o łatwo wypożyczyć samochód dostawczy? Jesteś we właściwym miejscu, gdyż nasza Wypożyczalnia Busów Legnica zapewni Tobie duży wybór pojazdów, rozsądne ceny, a samochody zawsze nowe i zadbane. Iveco Daily

Wynajem Samochodu Dostawczego Legnica | Moto-Partner

Jaworzyńska 264, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:    8:30  -  16:30

Sob:           8:00  -  14:00 - po wcześniejszym uzgodnieniu

Sukces! Formularz został wysłany. Dziękujemy!

Wynajem busów dostawczych Legnica

Szukasz wypożyczalni oferującej korzystny cenowo wynajem samochodów dostawczych w Legnicy? Podejmij współpracę z Moto Partner! Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje busy i inne auta dostawcze na wynajem krótko- i długoterminowy. Flota pojazdów jest na bieżąco wymieniana, a auta sprawne i ubezpieczone.​

Co oferuje Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Legnica ?​

 1. wynajem busów Legnica

 2. wynajem busa Legnica

 3. wynajem samochodu dostawczego Legnica

 4. wynajem samochodów dostawczych Legnica

 5. wynajem samochód dostawczy Legnica

 6. wypożyczalnia samochodów dostawczych Legnica

 7. wypożyczalnia busów Legnica

 8. bus wynajem Legnica

 9. busy wynajem Legnica

 10. wynajem busa dostawczego Legnica

 11. wypożyczalnia busów dostawczych Legnica

 12. wypożyczalnia samochodów dostawczych Legnica

 13. wynajem busów dostawczych w Legnicy

 14. wynajem busów Legnica cennik

 15. wypożyczalnia busów w Legnicy

Chcesz wypożyczyć busa dostawczego do transportu krajowego lub międzynarodowego w Legnicy ?

Chcesz postawić na samochód dostawczy na wynajem do przewozu od 1-nej do 10-ciu europalet i to z prawem jazdy kategorii B? A może Twój bus dostawczy uległ wypadkowi i jest w naprawie, a Ty musisz zrealizować zakontraktowane zlecenia? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego pojazdu dostawczego? Nasza wypożyczalnia aut dostawczych to rozwiązanie dla Ciebie, gdyż oferujemy  szeroki wybór pojazdów do transportu towarów i osób. Flota obejmuje:

 • lawety,

 • skrzynie z plandeką, które zapewniają łatwy i szybki załadunek,
  kontenery, bez windy lub z windą, znakomite do przewozu towarów do sklepów spożywczych,

 • furgony (blaszane, busy), wykorzystywane jako samochody dla kurierów,
  izotermy i chłodnie niezbędne do transportu produktów wymagających niskiej temperatury.

Tani wynajem auta dostawczego w Legnicy jest prostszy, niż myślisz. Skontaktuj się z nami, wybierz interesujący Cię pojazd, który będzie czekał o umówionej porze.

Wynajem busa dostawczego Legnica

Wypożyczalnia aut dostawczych oferuje nowe busy, furgony, plandeki, lawety i kontenery, a także inne pojazdy na wynajem. Proponujemy opcję Door to Door, czyli usługę dowozu pojazdu w dowolne miejsce w Legnicy, przed Twój dom lub firmę. Dbamy o stan pojazdów - poddajemy je serwisowi i bieżącym naprawom. Postaw na wynajem aut dostawczych - w Moto Partner to maksimum zadowolenia, bezpieczeństwo  i minimum formalności.

Wynajem busa Legnica

Przestój w firmie wiąże się z brakiem dochodu i z karami za opóźnienie realizacji zlecenia. Jeśli chcesz ich uniknąć, postaw na wynajem samochodów dostawczych. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych oraz busów w Legnicy to minimum formalności i dbałość o zadowolenie klienta. Co więcej, wynajem auta dostawczego stanowi opłacalną alternatywę dla leasingu - nie obniża zdolności kredytowej i pozwala zaplanować wydatki w dłuższej perspektywie, wliczając je jednocześnie w koszty prowadzenia działalności. Wypożyczalnia aut dostawczych to flota, w której znajdują się:

 • furgony (blaszane oraz busy) dla kurierów z przesuwnymi drzwiami z boku i uchylnymi drzwiami z tyłu pojazdu,

 • izotermy i chłodnie,

 • kontenery z windą lub bez windy do dowozu towarów do sklepów spożywczych,

 • skrzynie z plandeką do przewozu ładunków o niestandardowych rozmiarach

 • plandeki z kabiną sypialną do transportu międzynarodowego,

 • lawety do transportu uszkodzonych lub rozbitych aut,

 • busy do przewozu osób.

Wypożyczalnia busów Legnica

Atrakcyjny cennik oraz rabaty dla klientów na Wypożyczanie busów Legnica, którzy zdecydują się na wynajem aut dostawczych. Wszystkie auta są w pełni ubezpieczone i sprawne, dzięki czemu masz pewność, że na czas zrealizujesz wszystkie ważne zlecenia. W razie potrzeby, za dodatkową opłatą, możliwe jest dostarczenie auta w wyznaczone miejsca na terenie Legnicy (door 2 door). Zapewnia ono maksymalne bezpieczeństwo przed koronawirusem, bo formalności załatwiasz przez telefon, a zdezynfekowane auto dostajesz pod dom lub firmę.

Wynajem samochodów dostawczych Legnica

Zlokalizowana w Legnicy wypożyczalnia samochodów Moto-Partner

to gwarancja bezpiecznej podróży niezależnie od jej celu. Wszystko dlatego, że pojazdy, które oferujemy naszym klientom, są objęte ubezpieczeniem OC, AC i NNW, a także na bieżąco serwisowane. Wszystkie pochodzą z 2021 i 2022 roku, są zatem nowe i mają niski przebieg. Nasza wypożyczalnia aut osobowych współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami z Legnicy, którzy szukają sposobu finansowania firmowych samochodów. W tym celu stawiają na długoterminowy wynajem samochodów, który pozwala oszacować koszty korzystania z auta, a także nie wymaga wpłaty wkładu własnego, tak jak leasing operacyjny. Wszystkie auta są nowocześnie wyposażone.

Wypożyczalnia lawet Legnica

Wynajem lawety Legnica

 

Twoje auto uległo wypadkowi i nie jesteś w stanie dojechać nim do mechanika? Wynajem autolawety Legnica pozwoli Ci przetransportować samochód do naprawy w sposób bezpieczny i zgodny z prawem. Wypożyczalnia autolawet Moto Partner umożliwia krótkoterminowy wynajem lawet dla klientów indywidualnych, który sprawdzi się właśnie w takich sytuacjach. Współpracujemy także z przedsiębiorcami z Legnicy w ramach wynajmu długoterminowego.​

Wypożyczalnia autolawet Legnica

Zakup pojazdu to bardzo duży wydatek. Nie musisz go ponosić, możesz wybrać wynajem autolawety na korzystnych warunkach. Wypożyczalnie lawet Legnica proponują pojazdy nowe, w pełni sprawne i ubezpieczone w dobrej cenie. W jakich sytuacjach warto skorzystać z ich usług? Między innymi w przypadku:

 • awarii firmowej autolawety,

 • niechęci do leasingu, który, inaczej niż wynajem lawet, wpływa na zdolność kredytową,

 • braku środków na zakup nowej autolawety,

 • konieczność przewozu auta klienta w sposób bezpieczny.

Sprawdź inne nasze wypożyczalnie:

bottom of page