top of page
Wypożycz plandekę.jpg

Strona główna >> Kontakt >> Poznań

Wypożyczalnia Samochodów
Dostawczych Poznań | Moto-Partner

Tu znajdziesz dane kontaktowe do Wypożyczalni samochodów dostawczych Poznań | Moto-Partner Sprawdzisz numer telefonu i adres. Chcesz szybko o łatwo wypożyczyć samochód dostawczy? Jesteś we właściwym miejscu, gdyż nasza Wypożyczalnia Busów Poznań zapewni Tobie duży wybór pojazdów, rozsądne ceny, a samochody zawsze nowe i zadbane.

Wynajem Samochodu Dostawczego Poznań | Moto-Partner

Starołęcka 134a, 61-341 Poznań

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:    8:00  -  16:00

Sob:           8:00  -  14:00 - po wcześniejszym uzgodnieniu

Sukces! Formularz został wysłany. Dziękujemy!

Wynajem busów dostawczych Poznań

Szukasz wypożyczalni oferującej korzystny cenowo wynajem samochodów dostawczych w Poznań? Podejmij współpracę z Moto Partner! Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje busy i inne auta dostawcze na wynajem krótko- i długoterminowy. Flota pojazdów jest na bieżąco wymieniana, a auta sprawne i ubezpieczone.​

Co oferuje Wypożyczalnia Samochodów Dostawcze Poznań ?​

 1. wynajem busów Poznań

 2. wynajem busa Poznań

 3. wynajem samochodu dostawczego Poznań

 4. wynajem samochodów dostawczych Poznań

 5. wynajem samochód dostawczy Poznań

 6. wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań

 7. wypożyczalnia busów Poznań

 8. bus wynajem Poznań

 9. busy wynajem Poznań

 10. wynajem busa dostawczego Poznań

 11. wypożyczalnia busów dostawczych Poznań

 12. wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań

 13. wynajem busów dostawczych w Poznań

 14. wynajem busów Poznań cennik

 15. wypożyczalnia busów w Poznaniu

Chcesz wypożyczyć busa dostawczego do transportu krajowego lub międzynarodowego w Poznaniu ?

Chcesz postawić na samochód dostawczy na wynajem do przewozu od 1-nej do 10-ciu europalet i to z prawem jazdy kategorii B? A może Twój bus dostawczy uległ wypadkowi i jest w naprawie, a Ty musisz zrealizować zakontraktowane zlecenia? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego pojazdu dostawczego? Nasza wypożyczalnia aut dostawczych to rozwiązanie dla Ciebie, gdyż oferujemy  szeroki wybór pojazdów do transportu towarów i osób. Flota obejmuje:

 • lawety,

 • skrzynie z plandeką, które zapewniają łatwy i szybki załadunek,
  kontenery, bez windy lub z windą, znakomite do przewozu towarów do sklepów spożywczych,

 • furgony (blaszane, busy), wykorzystywane jako samochody dla kurierów,
  izotermy i chłodnie niezbędne do transportu produktów wymagających niskiej temperatury.

Tani wynajem auta dostawczego w Poznaniu jest prostszy, niż myślisz. Skontaktuj się z nami, wybierz interesujący Cię pojazd, który będzie czekał o umówionej porze.

Wynajem busa dostawczego Poznań

Wypożyczalnia aut dostawczych oferuje nowe busy, furgony, plandeki, lawety i kontenery, a także inne pojazdy na wynajem. Proponujemy opcję Door to Door, czyli usługę dowozu pojazdu w dowolne miejsce w Poznaniu, przed Twój dom lub firmę. Dbamy o stan pojazdów - poddajemy je serwisowi i bieżącym naprawom. Postaw na wynajem aut dostawczych - w Moto Partner to maksimum zadowolenia, bezpieczeństwo  i minimum formalności.

Wynajem samochodów dostawczych Poznań

Moto Partner to tania wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów dostawczych w Poznaniu. Współpracujemy z firmami z rozmaitych branż, dysponujemy nowoczesną flotą transportową obejmującą m.in. takie auta jak furgony, chłodnie, izotermy i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą postawić na korzystny finansowa wynajem auta dostawczego.

Nie możesz pozwolić sobie na przestój w realizacji zleceń, a Twoje firmowe auto dostawcze jest u mechanika? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego busa dostawczego? Rozwiązaniem Twojego problemu jest wynajem aut dostawczych dla klientów z Poznania i Wielkopolski. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Moto Partner oferuje:

 • furgony (blaszaki i busy) służące do przewożenia towarów oraz osób, mające uchylne drzwi tylne i przesuwne drzwi boczne,

 • kontenery z windą lub bez windy, które mają większą i dużo wyższą powierzchnię załadunkową i sprawdzają się w przewozie produktów do sklepów spożywczych,

 • plandeki z kabiną sypialną zwane międzynarodówkami, gdyż sprawdzają się transporcie międzynarodowym,

 • chłodnie i izotermy do przewożenia żywności, roślin, leków itp.

 • lawety do transportu innych pojazdów.

Sprawdź inne nasze wypożyczalnie:

bottom of page