top of page
Wypożycz plandekę.jpg

Strona główna >> Kontakt >> Łódź

Wypożyczalnia Samochodów
Dostawczych Łódź | Moto-Partner

Tu znajdziesz dane kontaktowe do Wypożyczalni samochodów dostawczych Łódź | Moto-Partner Sprawdzisz numer telefonu i adres. Chcesz szybko o łatwo wypożyczyć samochód dostawczy? Jesteś we właściwym miejscu, gdyż nasza Wypożyczalnia Busów Łódź zapewni Tobie duży wybór pojazdów, rozsądne ceny, a samochody zawsze nowe i zadbane. iveco częsci

Wynajem Samochodu Dostawczego Łódź | Moto-Partner

Rokicińska 168a, 92-412 Łódź

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:    8:00  -  16:00

Sob:           8:00  -  14:00 - po wcześniejszym uzgodnieniu

Sukces! Formularz został wysłany. Dziękujemy!

Wynajem busów dostawczych Łódź

Szukasz wypożyczalni oferującej korzystny cenowo wynajem samochodów dostawczych w Łodzi? Podejmij współpracę z Moto Partner! Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje busy i inne auta dostawcze na wynajem krótko- i długoterminowy. Flota pojazdów jest na bieżąco wymieniana, a auta sprawne i ubezpieczone.​

Co oferuje Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Łódź ?​

 1. wynajem busów Łódź

 2. wynajem busa Łódź

 3. wynajem samochodu dostawczego Łódź

 4. wynajem samochodów dostawczych Łódź

 5. wynajem samochód dostawczy Łódź

 6. wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź

 7. wypożyczalnia busów Łódź

 8. bus wynajem Łódź

 9. busy wynajem Łódź

 10. wynajem busa dostawczego Łódź

 11. wypożyczalnia busów dostawczych Łódź

 12. wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź

 13. wynajem busów dostawczych w Łodzi

 14. wynajem busów Łódź cennik

 15. wypożyczalnia busów w Łodzi

Chcesz wypożyczyć busa dostawczego do transportu krajowego lub międzynarodowego w Łodzi ?

Chcesz postawić na samochód dostawczy na wynajem do przewozu od 1-nej do 10-ciu europalet i to z prawem jazdy kategorii B? A może Twój bus dostawczy uległ wypadkowi i jest w naprawie, a Ty musisz zrealizować zakontraktowane zlecenia? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego pojazdu dostawczego? Nasza wypożyczalnia aut dostawczych to rozwiązanie dla Ciebie, gdyż oferujemy  szeroki wybór pojazdów do transportu towarów i osób. Flota obejmuje:

 • lawety,

 • skrzynie z plandeką, które zapewniają łatwy i szybki załadunek,
  kontenery, bez windy lub z windą, znakomite do przewozu towarów do sklepów spożywczych,

 • furgony (blaszane, busy), wykorzystywane jako samochody dla kurierów,
  izotermy i chłodnie niezbędne do transportu produktów wymagających niskiej temperatury.

Tani wynajem auta dostawczego w Łodzi jest prostszy, niż myślisz. Skontaktuj się z nami, wybierz interesujący Cię pojazd, który będzie czekał o umówionej porze.

Wynajem busa dostawczego Łódź

Wypożyczalnia aut dostawczych oferuje nowe busy, furgony, plandeki, lawety i kontenery, a także inne pojazdy na wynajem. Proponujemy opcję Door to Door, czyli usługę dowozu pojazdu w dowolne miejsce w Łodzi, przed Twój dom lub firmę. Dbamy o stan pojazdów - poddajemy je serwisowi i bieżącym naprawom. Postaw na wynajem aut dostawczych - w Moto Partner to maksimum zadowolenia, bezpieczeństwo  i minimum formalności.

Wynajem aut dostawczych Łódź

Wynajem samochodów dostawczych Łódź

To nie musi być drogie. Firmom, które poszukują auta na wynajem, wypożyczalnia samochodów dostawczych Moto Partner zapewnia szeroką flotę nowych pojazdów, kupionych nie później niż w 2019 roku. Klientom, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy, oferujemy możliwość negocjacji cen. Z Moto Partner zrealizujesz nawet najpilniejsze zlecenia!

Wypożyczalnia busów dostawczych łódź

Przestój w firmie wiąże się z brakiem dochodu i z karami za opóźnienie realizacji zlecenia. Jeśli chcesz ich uniknąć, postaw na wynajem samochodów dostawczych. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych oraz busów to minimum formalności i dbałość o zadowolenie klienta. Co więcej, wynajem auta dostawczego stanowi opłacalną alternatywę dla leasingu - nie obniża zdolności kredytowej i pozwala zaplanować wydatki w dłuższej perspektywie, wliczając je jednocześnie w koszty prowadzenia działalności. Wypożyczalnia aut dostawczych to flota, w której znajdują się:

 • furgony (blaszane oraz busy) dla kurierów z przesuwnymi drzwiami z boku i uchylnymi drzwiami z tyłu pojazdu,

 • izotermy i chłodnie,

 • kontenery z windą lub bez windy do dowozu towarów do sklepów spożywczych,

 • skrzynie z plandeką do przewozu ładunków o niestandardowych rozmiarach

 • plandeki z kabiną sypialną do transportu międzynarodowego,

 • lawety do transportu uszkodzonych lub rozbitych aut,

 • busy do przewozu osób.

Wynajem busa Łódź

Wynajem busów Łódź

 

Atrakcyjny cennik oraz rabaty dla klientów z Łodzi, którzy zdecydują się na wynajem aut dostawczych. Wszystkie auta są w pełni ubezpieczone i sprawne, dzięki czemu masz pewność, że na czas zrealizujesz wszystkie ważne zlecenia. W razie potrzeby, za dodatkową opłatą, możliwe jest dostarczenie auta w wyznaczone miejsca na terenie Łodzi (door 2 door) -  formalności załatwiasz przez telefon, a auto dostajesz pod dom lub firmę.  

Wypożyczalnia autolawet Łódź

Wypożyczalnia lawet Łódź

 

Twoje auto uległo wypadkowi w Łodzi i nie jesteś w stanie dojechać nim do mechanika? Wynajem autolawety pozwoli Ci przetransportować samochód do naprawy w sposób bezpieczny i zgodny z prawem. Wypożyczalnia autolawet Moto Partner umożliwia krótkoterminowy wynajem lawet dla klientów indywidualnych, który sprawdzi się właśnie w takich sytuacjach. Współpracujemy także z przedsiębiorcami z Łodzi w ramach wynajmu długoterminowego.

Wynajem lawety Łódź

Zakup pojazdu to bardzo duży wydatek. Nie musisz go ponosić, możesz wybrać wynajem autolawety na korzystnych warunkach. Wypożyczalnie lawet Moto Partner z oddziałem w Łodzi proponują pojazdy nowe, w pełni sprawne i ubezpieczone w dobrej cenie. W jakich sytuacjach warto skorzystać z ich usług? Między innymi w przypadku:

 • awarii firmowej autolawety,

 • niechęci do leasingu, który, inaczej niż wynajem lawet, wpływa na zdolność kredytową,

 • braku środków na zakup nowej autolawety,

 • konieczność przewozu auta klienta w sposób bezpieczny.

Wynajem autolawet Łódź

Wypożyczalnia autolawet Łódź pozwala ograniczyć straty, ponieważ nie masz przestojów w realizacji zleceń dla klientów w przypadku usterki firmowej lawety. Zapraszamy do kontaktu.

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Zlokalizowana w Łodzi wypożyczalnia samochodów Moto-Partner

 

to gwarancja bezpiecznej podróży niezależnie od jej celu. Wszystko dlatego, że pojazdy, które oferujemy naszym klientom, są objęte ubezpieczeniem OC, AC i NNW, a także na bieżąco serwisowane. Wszystkie pochodzą z 2019 i 2020 roku, są zatem nowe i mają niski przebieg. Nasza wypożyczalnia aut osobowych współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami z Łodzi, którzy szukają sposobu finansowania firmowych samochodów. W tym celu stawiają na długoterminowy wynajem samochodów, który pozwala oszacować koszty korzystania z auta, a także nie wymaga wpłaty wkładu własnego, tak jak leasing operacyjny. Wszystkie auta są nowocześnie wyposażone.

 

Zapraszamy również do:

Serwis Iveco Łódź
 

Wypożyczalnia busów dostawczych Łódź

Wypożyczalnie busów Łódź

 

Prowadzisz działalność gospodarczą w Łodzi, polegającą na realizacji zleceń spedycyjnych i kurierskich? Wynajem busów dostawczych Łódź proponowany przez wypożyczalnię Moto-Partner jest skrojony na miarę Twoich potrzeb. W jakich sytuacjach warto się na niego zdecydować? Między innymi wówczas, gdy:

 • okresowo masz więcej zleceń do zrealizowania,

 • Twój bus dostawczy jest u mechanika,

 • nie masz wystarczających środków, a zależy Ci na nowym, a nie używanym busie,

 • z uwagi na sytuację gospodarczą obawiasz się inwestycji w kolejne auto.

Wypożyczalnia aut  dostawczych Łódź

oferuje atrakcyjne warunki wynajmu krótko- i długoterminowego, a także korzystne ceny. W ramach usługi dodatkowej door 2 door możesz odebrać zarezerwowany bus dostawczy na wynajem w dowolnym miejscu na terenie Łodzi. Flota transportowa jest w pełni ubezpieczona i nowa - busy dostawcze pochodzą maksymalnie z 2019 roku i gwarantują wysoki komfort pracy oraz wyposażenie. Bus dostawczy z przesuwnymi drzwiami z boku i otwieranymi z tyłu pojazdu pozwala na realizację różnych zleceń - najczęściej wykorzystywany jest do rozwożenia paczek do klientów indywidualnych. Jeśli zdecydujesz się na długoterminowy wynajem busa dostawczego, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i indywidualne warunki. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź inne nasze wypożyczalnie:

bottom of page