top of page
krótkoterminowy

Wynajem autolawety w Zielonej Górze to sprawdzony sposób na wykonywanie usług w sytuacji awarii firmowego pojazdu! Przekonaj się o tym sam, podejmując współpracę z Moto Partner. Nasza wypożyczalnia autolawet to gwarancja najwyższej jakości usług w atrakcyjnej cenie. W przypadku gdy zdecydujesz się na długoterminowy wynajem lawety, będziesz mieć możliwość negocjowania cen oraz skorzystania z rabatów. Zapraszamy do kontaktu!

długoterminowy
ramka_edytowane.png

Wynajem autolawet dla firm i osób fizycznych z Zielonej Góry

Wynajem autolawety w Zielonej Górze

 

Decydując się na wynajem autolawety w Zielonej Górze, nie musisz wydawać wysokich kwot za jednym razem w celu zakupu własnego pojazdu. Co więcej, wynajem lawety nie obciąża Twojej zdolności kredytowej, w przeciwieństwie do leasingu. Jeśli zatem w konkretnym okresie masz więcej zleceń i zakup Ci się nie opłaca, wypożyczalnia autolawet z oddziałem w Zielonej Górze to najlepszy możliwy wybór. Pojazdy są zadbane, w pełni ubezpieczone i gwarantują komfort kierowcy. Pozwalają realizować zlecenia w trakcie awarii firmowego auta, co znacznie ogranicza straty. Sprawdź też wynajem aut dostawczych Zielona Góra.

Kontakt
ramka_edytowane.png

Wynajem autolawet z opcją door to door

Wypożyczalnia lawet dla klientów indywidualnych

 

Nasza wypożyczalnia lawet oferuje także krótkoterminowy wynajem autolawety dla klientów indywidualnych, którzy chcą przewieźć niedawno kupione auto do Polski bez konieczności jego ubezpieczania oraz rejestracji. W razie potrzeby możemy podstawić autolawetę w konkretną lokalizację w Zielonej Górze. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług!

bottom of page