Wynajem autolawety w Zielonej Górze to sprawdzony sposób na wykonywanie usług w sytuacji awarii firmowego pojazdu! Przekonaj się o tym sam, podejmując współpracę z Moto Partner. Nasza wypożyczalnia autolawet to gwarancja najwyższej jakości usług w atrakcyjnej cenie. W przypadku gdy zdecydujesz się na długoterminowy wynajem lawety, będziesz mieć możliwość negocjowania cen oraz skorzystania z rabatów. Zapraszamy do kontaktu!

 

Wynajem autolawet dla firm i osób fizycznych z Zielonej Góry

Wynajem autolawety w Zielonej Górze

 

Decydując się na wynajem autolawety w Zielonej Górze, nie musisz wydawać wysokich kwot za jednym razem w celu zakupu własnego pojazdu. Co więcej, wynajem lawety nie obciąża Twojej zdolności kredytowej, w przeciwieństwie do leasingu. Jeśli zatem w konkretnym okresie masz więcej zleceń i zakup Ci się nie opłaca, wypożyczalnia autolawet z oddziałem w Zielonej Górze to najlepszy możliwy wybór. Pojazdy są zadbane, w pełni ubezpieczone i gwarantują komfort kierowcy. Pozwalają realizować zlecenia w trakcie awarii firmowego auta, co znacznie ogranicza straty.

 

Wynajem autolawet z opcją door to door

Wypożyczalnia lawet dla klientów indywidualnych

 

Nasza wypożyczalnia lawet oferuje także krótkoterminowy wynajem autolawety dla klientów indywidualnych, którzy chcą przewieźć niedawno kupione auto do Polski bez konieczności jego ubezpieczania oraz rejestracji. W razie potrzeby możemy podstawić autolawetę w konkretną lokalizację w Zielonej Górze. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług!

Kontakt:

 rezerwacja pojazdu, opłaty, informacja

pon.  -  pt.      8:00  -  16:00 ( w czasie epidemii skróciliśmy godziny pracy )

odbiór / zwrot pojazdu

pon.  -  pt.      7:00  -  21:00

sb.  -              8:00  -  14:00 

Wypożyczalnia samochodów

NADARZYN pod Warszawą

Wypożyczalnia samochodów

WARSZAWA

Wypożyczalnia samochodów

ŁÓDŹ

Wypożyczalnia samochodów

ZIELONA GÓRA

Wypożyczalnia samochodów

WROCŁAW

Wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie:

© 2019 Wypożyczalnia Samochodów Moto-Partner Sp. z o.o.