top of page

Wynajem samochodów dostawczych Zielona Góra

Strona główna >> Oferta >> Wynajem samochodów dostawczych

krótkoterminowy

Tani i szybki wynajem samochodów dostawczych? To możliwe w Moto Partner z odziałem w Zielonej Górze. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych oferuje krótko- i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych dla firm z branży spedycyjnej i transportowej. Przekonaj się, że uszkodzone auto nie musi oznaczać przestoju w działalności, którą prowadzisz.

długoterminowy
ramka_edytowane.png

Wynajem samochodów dostawczych dla firm i osób fizycznych z Zielonej Góry

Wypożyczalnia aut dostawczych Moto Partner dba o zadowolenie swoich klientów - oferujemy wynajem samochodów dostawczych, które są regularnie serwisowane, ubezpieczone, a także w pełni sprawne. Jeśli zatem Twoje auto uległo awarii, a może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego busa dostawczego? W takim razie, wynajem samochodów dostawczych jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. We flocie posiadamy:

  • lawety do transportu uszkodzonych aut,

  • wykorzystywane w transporcie międzynarodowym skrzynie z plandeką i kabiną sypialną,

  • kontenery z windą lub bez do transportu towarów do sklepów spożywczych,

  • blaszane furgony do przewozu towarów z drzwiami tylnymi oraz przesuwnymi drzwiami bocznymi,

  • busy do przewozu osób,

chłodnie i izotermy przewożące produkty w niskich temperaturach. Sprawdź wynajem autolawet Zielona Góra

ramka_edytowane.png

Wynajem samochodów dostawczych z opcją door to door

Wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje pojazdy z niskim przebiegiem, pochodzące z 2019 roku. Dzięki temu klienci z Zielonej Góry, którzy zdecydują się na wynajem samochodów dostawczych, bez trudności zrealizują zlecenia dla swoich klientów. W trosce o satysfakcję klientów proponujemy opcję door to door - przywozimy auto we wcześniej umówione miejsce w Zielonej Górze. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
bottom of page