Wypożyczalnia samochodów osobowych Warszawa

Strona główna >> Oferta >> Wypożyczalnia samochodów osobowych Warszawa

 

Chcesz wynająć samochód osobowy w stolicy? Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie przygotowała specjalną ofertę długoterminowego wynajmu samochodów osobowych. Proponowane auta są nowoczesne, w pełni sprawne i doskonale wyposażone. Zdecyduj się na wynajem długoterminowy samochodu w wypożyczalni Moto-Partner, a wraz ze świetnym autem otrzymasz najwyższą jakość obsługi, minimum formalności i maksimum zadowolenia.

 

Tani wynajem samochodów osobowych w Warszawie

Potrzebujesz samochodu osobowego, ale nie chcesz kupować własnego auta? A może nie chcesz wiązać się długoterminową umową leasingową lub brać kredytu na zakup samochodu? Dzięki naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie możesz mieć auto osobowe, o którym marzysz! I to bez wkładu własnego ani żadnych innych zobowiązań. Wynajem samochodów w wypożyczalni Moto-Partner odbywa się na prostych zasadach - co miesiąc płacisz ustaloną kwotę, a my zajmujemy się resztą. Korzystając z wypożyczalni samochodów w Warszawie nie musisz przejmować się kosztami związanymi z:

  • ubezpieczeniem auta,

  • serwisem,

  • naprawą i wymianą zużytych części.

Ile kosztuje takie rozwiązanie? Prosty wynajem auta osobowego w Warszawie jest tańszy, niż myślisz! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły oferty wynajmu długoterminowego. Interesuje Cię wynajem auta na krótszy okres? Zadzwoń, a zaoferujemy Ci świetny samochód osobowy na kilka dni.

Wynajem samochodów osobowych dla każdego

Wypożyczalnia samochodów osobowych Moto-Partner w Warszawie może Ci zaproponować nowoczesny samochód (nasze auta mają maksymalnie 12 miesięcy), który wynajmiesz nawet na kilka lat. Naszą bogatą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i warszawskich przedsiębiorców. U nas wypożyczysz dokładnie taki samochód, jakiego potrzebujesz - nowy, sprawny i bogato wyposażony.

Nie zastanawiaj się dłużej - wynajmij samochód osobowy w wypożyczalni samochodów Moto-Partner w Warszawie. Dzięki usłudze Door to Door nie musisz nawet wychodzić z domu, nasi pracownicy dostarczą wybrane auto osobowe pod wskazany adres w stolicy.

 
Kontakt:

 rezerwacja pojazdu, opłaty, informacja

pon.  -  pt.      8:00  -  16:00 ( w czasie epidemii skróciliśmy godziny pracy )

odbiór / zwrot pojazdu

pon.  -  pt.      7:00  -  21:00

sb.  -              8:00  -  14:00 

Wypożyczalnia samochodów

NADARZYN pod Warszawą

Wypożyczalnia samochodów

WROCŁAW

Wypożyczalnia samochodów

ŁÓDŹ

Wypożyczalnia samochodów

ZIELONA GÓRA

Wypożyczalnia samochodów

WARSZAWA

Wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie:

© 2019 Wypożyczalnia Samochodów Moto-Partner Sp. z o.o.