top of page

Wypożyczalnia samochodów osobowych Wrocław

Strona główna >> Oferta >> Wypożyczalnia samochodów osobowych Wrocław

krótkoterminowy

Szukasz wypożyczalni oferującej wynajem samochodów we Wrocławiu w korzystnej cenie? Odwiedź Moto-Partner! To wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych gwarantująca krótko- i długoterminowy wynajem aut dla klientów indywidualnych oraz właścicieli firm. Szukasz samochodu dla swoich pracowników? A może uczestniczyłeś w kolizji lub w wypadku i przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy? W każdej z tych sytuacji pomoże Ci nasza wypożyczalnia aut z biurem we Wrocławiu!

długoterminowy
ramka_edytowane.png

W jakich sytuacjach sprawdzi się wynajem samochodu?

Twoja prywatne auto uległo awarii i znajduje się u mechanika, a Ty musisz dojeżdżać do pracy? Brałeś udział w wypadku i Twoje auto jest uszkodzone, ale przysługuje Ci samochód zastępczy z OC sprawcy? Postaw na wynajem samochodu, który we Wrocławiu oferuje wypożyczalnia samochodów Moto-Partner. Przedsiębiorcom polecamy długoterminowy wynajem auta, który staje się coraz bardziej popularną alternatywą dla leasingu operacyjnego. Wszystko dlatego, że pozwala z góry oszacować koszty, a także nie wpływa na zdolność kredytową.
 

Wynajem samochodów we Wrocławiu z szeroką gamą usług dodatkowych

Wypożyczalnia samochodów zapewnia minimum formalności oraz maksymalny komfort i bezpieczeństwo - auta pochodzą z 2019 i 2020 roku, mają niski przebieg, są w pełni ubezpieczone i wyposażone we wszystko, co potrzebne w trakcie podróży po mieście lub delegacji. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
bottom of page