top of page

Wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Strona główna >> Oferta >> Wynajem samochodów dostawczych

krótkoterminowy

Moto Partner to tania wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów dostawczych dla klientów z Warszawy. Współpracujemy z firmami z rozmaitych branż, dysponujemy nowoczesną flotą transportową obejmującą m.in. takie auta jak furgony, chłodnie, izotermy i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą postawić na korzystny finansowa wynajem auta dostawczego.

długoterminowy
ramka_edytowane.png

Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie - szybko, tanio, wygodnie

Nie możesz pozwolić sobie na przestój w realizacji zleceń, a Twoje firmowe auto dostawcz jest u mechanika? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego busa dostawczego? Rozwiązaniem Twojego problemu jest wynajem aut dostawczych dla klientów z Warszawy. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Moto Partner oferuje:

  • furgony (blaszaki i busy) służące do przewożenia towarów oraz osób, mające uchylne drzwi tylne i przesuwne drzwi boczne,

  • kontenery z windą lub bez windy, które mają większą i dużo wyższą powierzchnię załadunkową i sprawdzają się w przewozie produktów do sklepów spożywczych,

  • plandeki z kabiną sypialną zwane międzynarodówkami, gdyż sprawdzają się transporcie międzynarodowym,

  • chłodnie i izotermy do przewożenia żywności, roślin, leków itp.

  • lawety do transportu innych pojazdów.

ramka_edytowane.png

Potrzebujesz samochodu dostawczego? Sprawdź naszą ofertę w Warszawie

Wypożyczalnia aut dostawczych Moto Partner oferuje bezpieczne pojazdy przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej. Klientom proponujemy krótko- i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych. Pojazdy są nowe, w pełni sprawne i ubezpieczone i odpowiednio, a także wyposażone. W ramach usług dodatkowych wypożyczalnia samochodów i busów dostawczych oferuje usługę Door to Door tj. dostarczy samochód w wybrane miejsce w Warszawie, np. przed Twój dom lub firmę. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt
bottom of page