Wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Strona główna >> Oferta >> Wynajem samochodów dostawczych

 

Moto Partner to tania wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów dostawczych dla klientów z Warszawy. Współpracujemy z firmami z rozmaitych branż, dysponujemy nowoczesną flotą transportową obejmującą m.in. takie auta jak furgony, chłodnie, izotermy i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą postawić na korzystny finansowa wynajem auta dostawczego.

 

Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie - szybko, tanio, wygodnie

Nie możesz pozwolić sobie na przestój w realizacji zleceń, a Twoje firmowe auto dostawcz jest u mechanika? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego busa dostawczego? Rozwiązaniem Twojego problemu jest wynajem aut dostawczych dla klientów z Warszawy. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Moto Partner oferuje:

  • furgony (blaszaki i busy) służące do przewożenia towarów oraz osób, mające uchylne drzwi tylne i przesuwne drzwi boczne,

  • kontenery z windą lub bez windy, które mają większą i dużo wyższą powierzchnię załadunkową i sprawdzają się w przewozie produktów do sklepów spożywczych,

  • plandeki z kabiną sypialną zwane międzynarodówkami, gdyż sprawdzają się transporcie międzynarodowym,

  • chłodnie i izotermy do przewożenia żywności, roślin, leków itp.

  • lawety do transportu innych pojazdów.

Potrzebujesz samochodu dostawczego? Sprawdź naszą ofertę w Warszawie

Wypożyczalnia aut dostawczych Moto Partner oferuje bezpieczne pojazdy przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej. Klientom proponujemy krótko- i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych. Pojazdy są nowe, w pełni sprawne i ubezpieczone i odpowiednio, a także wyposażone. W ramach usług dodatkowych wypożyczalnia samochodów i busów dostawczych oferuje usługę Door to Door tj. dostarczy samochód w wybrane miejsce w Warszawie, np. przed Twój dom lub firmę. Zapraszamy do kontaktu.

 
Kontakt:

Wypożyczalnia samochodów

NADARZYN pod Warszawą

 rezerwacja pojazdu, opłaty, informacja

pon.  -  pt.      8:00  -  16:00 ( w czasie epidemii skróciliśmy godziny pracy )

odbiór / zwrot pojazdu

pon.  -  pt.      7:00  -  21:00

sb.  -              8:00  -  14:00 

Wypożyczalnia samochodów

WARSZAWA

Wypożyczalnia samochodów

ŁÓDŹ

Wypożyczalnia samochodów

ZIELONA GÓRA

Wypożyczalnia samochodów

WROCŁAW

Wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie:

© 2019 Wypożyczalnia Samochodów Moto-Partner Sp. z o.o.