top of page

Promocja 10%

Okres wynajmu

do 5 h

1-5 dni

6-13 dni

14-29 dni

limit 200 km/doba

Bez limitu

269

x

339

zł/doba

379

zł/doba

319

zł/doba

359

zł/doba

299

zł/doba

339

zł/doba

Ceny netto

Iveco Daily Autolaweta

Laweta

 • 3-osobowy

 • Najazdy wysuwane spod platformy

 • Hak

 • Wyciągarka

 • Z tachografem *

Silnik:

3.0 180 KM

Wymiary:

500x210

Ladownosc:

3.5 t

Skrzynia

Manual

Inne opcje:

-

Naped:

Diesel

Zobacz cennik usług dodatkowych

Wynajem autolawety


Korzystny wynajem lawet w atrakcyjnej cenie i z minimalną liczbą formalności? Tylko wypożyczalnia autolawet Moto Partner! Jesteśmy wypożyczalnią lawet oraz samochodów dostawczych dla klientów z całej Polski. Oferujemy nowe, w pełni bezpieczne lawety na wynajem, które pozwolą Ci zrezygnować z kosztownej usługi holowania pojazdu czy pomocy drogowej, w razie gdyby Twój samochód dostawczy uległ wypadkowi albo awarii a Ty musisz go szybko i tanio przetransportować na autolawecie. Każda laweta proponowana przez naszą wypożyczalnię zapewnia dużą ładowność oraz przestrzeń ładunkową, a także bezpieczny transport i niski koszt wynajęcia lawety. Zapraszamy do kontaktu!

Wypożyczalnia Lawet na kategorię B prawa jazdy

W Moto-Partner świadczymy usługi wynajmu Lawalet do przewozu samochodów osobowych. Mamy szeroki zakres opcji wynajmu Lawalet, aby dopasować się do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy szukasz wynajmu krótkoterminowego czy długoterminowego. Nasze Lawalety są wyposażone w różne funkcje, takie jak hamulce elektryczne i regulowane zawieszenie. Oferujemy wypożyczenie lawet w konkurencyujnych cenach.


Wynajem Lawet gdzie wypożyczamy? Oferujemy:

 1. Wynajem Lawet Warszawa
 2. Laweta Wynajem Nadarzyn
 3. Wynajem Autolawet Wrocław
 4. Wypożyczalnia Lawet Legnica
 5. Autolawety na wynajem Łódź
 6. Autolaweta Wypożyczalnia Zgierz
 7. Wypożyczenie Lawety Wejherowo
 8. Wynajem Lawety Poznań
 9. Wynajem Autolawety Siemianowice Śląskie

Wynajem lawety cena Ile kosztuje wynajęcie lawety?

W Wypożyczalni Lawet Moto-Partner można sobie pozwolić na wynajem Lawalety, która najlepiej pasuje do Twojego budżetu. Dzięki naszym usługom wynajmu Lawalet, zapewniamy pomocne wsparcie klienta i przyjazne doradztwo w zakresie wynajmu Lawalet, dzięki czemu można podjąć świadomą decyzję. Niezależnie od tego, czy szukasz Lawalet na wynajem dla osoby fizycznej czy dla firmy, Moto-Partner ma doskonałe rozwiązanie Lawalet do wynajęcia dostępne dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej jak możemy Ci pomóc z naszym przyjaznym wynajmem Lawalet.


Pomoc przy wynajmie autolawety

Nasz zespół Wypożyczalni Lawet z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania oraz udzieli porad przy wyborze najlepszej lawety na wypożycznie dla Ciebiet, tak aby zapewnić Ci jak najwięcej korzyści z wynajmu Lawalety przy zachowaniu korzystnej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej .

Wynajem autolawet dla FIRM

Chcesz otworzyć firmę oferującą pomoc drogową? Nie musisz kupować autolawety! W zamian postaw na długoterminowy wynajem lawety. Dlaczego warto? Ponieważ wypożyczenie autolawety sprawia, że koszty rozkładają się w dłuższym czasie, a Ty nie musisz wydawać posiadanych środków za jednym razem. Klientom z całej Polski proponujemy długoterminowy wynajem autolawety w naszej wypożyczalni. Zapewniamy atrakcyjny cennik, rabaty oraz możliwość negocjowania stawek dla stałych klientów.


Wynajem lawety z OC sprawcy

Twoja firmowa laweta uczestniczyła w wypadku lub kolizji i jest uszkodzona? Pamiętaj, że możesz skorzystać z auta zastępczego finansowanego z OC sprawcy. Nasza wypożyczalnia lawet zaoferuje Ci lawetę w zbliżonym stanie do Twojej, a przy okazji sfinalizuje wszystkie formalności. Dzięki temu wynajem lawety z OC sprawcy sfinalizujesz bezgotówkowo, a my zajmiemy się dochodzeniem zapłaty od ubezpieczyciela.


Wypożyczalnia Lawet dla serwisów i warsztatów samochodowych

Wynajem autolawety kierujemy także do serwisów samochodowych, którym zależy na bezpieczeństwie podczas przewozu aut przeznaczonych do naprawy. Wybierając transport za pomocą lawety, klient ma pewność, że jego samochód nie zostanie uszkodzony w trakcie podróży, a serwis, któremu powierzył swój pojazd, należycie dba o jego mienie.

Zapraszamy do kontaktu!


Kaucja i płatność

W naszej wypożyczalni pobieramy kaucję za wypożyczony pojazd, która jest zwracana w ciągu 3-14 dni roboczych po oddaniu pojazdu.

 

Kaucja wynosi 1000 PLN za pojazd. W większości oddziałów wymagana jest płatność bezgotówkowa ( karta, BLIK ).​
 

Kaucję pobieramy tylko od nowych Klientów. Z kaucji zwolnieni są klienci spółek Uni-Truck i AS Motors.  

Nie pobieramy również dodatkowych opłat za wyjazd w granicach Unii Europejskiej.

Sprawdź inne pojazdy do wynajęcia
bottom of page