top of page

Wynajem samochodów dostawczych Nadarzyn

Strona główna >> Oferta >> Wynajem samochodów dostawczych

Moto-Partner to wypożyczalnia samochodów dostawczych w Nadarzynie, która dysponuje szeroką flotą transportową. Klientom proponujemy wynajem aut dostawczych na korzystnych warunkach, w tym atrakcyjne ceny i szereg usług dodatkowych. Skontaktuj się z nami, by zapewnić sobie wygodny wynajem dostawczaka i realizować zlecenia transportowe w kraju i za granicą. Zapraszamy!

Wynajem aut dostawczych w Nadarzynie

ramka_edytowane.png

Klientom, którzy zdecydują się na wynajem auta dostawczego w naszym oddziale w Nadarzynie, proponujemy flotę transportową obejmującą:

  • furgony (busy i blaszaki) z uchylnymi drzwiami tylnymi i przesuwnymi drzwiami bocznymi, które przeznaczone są do transportu towarów przez kurierów,

  • skrzynie z plandeką, służące do przewozu ładunków o niestandardowych wymiarach,

  • kontenery bez windy lub z windą, które dzięki wyższej i większej powierzchni ładunkowej mogą być wykorzystywane do transportu towarów do sklepów spożywczych,

  • międzynarodówki, czyli plandeki z kabiną sypialną,

  • izotermy i chłodnie, które umożliwiają przewóz leków, roślin, mrożonek,

  • lawety do bezpiecznego transportu pojazdów.

ramka_edytowane.png

Poznaj wypożyczalnię aut dostawczych w Nadarzynie

Wypożyczalnia aut dostawczych z biurem w Nadarzynie to znakomity sposób, by zwiększyć liczbę realizowanych zleceń w firmie bez nadmiernych wydatków i jednorazowego wydawania bardzo wysokich kwot. Współpracującym z nami firmom proponujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem aut dostawczych w atrakcyjnej cenie. Nasza flota obejmuje pojazdy wyprodukowane nie później niż w 2019 roku, które są w pełni ubezpieczone i mogą służyć do realizacji zleceń w Polsce i za granicą. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane firmy z Nadarzyna.

Kontakt
bottom of page