top of page

Wynajem samochodów dostawczych Wrocław

Strona główna >> Oferta >> Wynajem samochodów dostawczych

krótkoterminowy

Szukasz wypożyczalni oferującej korzystny cenowo wynajem samochodów dostawczych we Wrocławiu? Podejmij współpracę z Moto Partner! Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje busy i inne auta dostawcze na wynajem krótko- i długoterminowy. Flota pojazdów jest na bieżąco wymieniana, a auta sprawne i ubezpieczone.

długoterminowy
ramka_edytowane.png

Szeroki wybór aut dostawczych w Moto Partner we Wrocławiu

Poszukujesz pojazdu do transportu krajowego lub międzynarodowego? Chcesz postawić na samochód dostawczy na wynajem do przewozu od 8-miu do 12-tu europalet i to z prawem jazdy kategorii B? A może Twój bus dostawczy uległ wypadkowi i jest w naprawie, a Ty musisz zrealizować zakontraktowane zlecenia? A może, z uwagi na epidemię koronawirusa, obawiasz się zastoju w gospodarce i postanowiłeś poczekać z planowanym zakupem nowego pojazdu dostawczego? Nasza wypożyczalnia aut dostawczych to rozwiązanie dla Ciebie, gdyż oferujemy  szeroki wybór pojazdów do transportu towarów i osób. Flota obejmuje:

  • lawety,

  • skrzynie z plandeką, które zapewniają łatwy i szybki załadunek,
    kontenery, bez windy lub z windą, znakomite do przewozu towarów do sklepów spożywczych,

  • furgony (blaszane, busy), wykorzystywane jako samochody dla kurierów,
    izotermy i chłodnie niezbędne do transportu produktów wymagających niskiej temperatury.

Tani wynajem auta dostawczego we Wrocławiu jest prostszy, niż myślisz. Skontaktuj się z nami, wybierz interesujący Cię pojazd, który będzie czekał o umówionej porze.

ramka_edytowane.png

Wynajem samochodów dostawczych - nowe auta we Wrocławiu

Wypożyczalnia aut dostawczych oferuje nowe busy, furgony, plandeki, lawety i kontenery, a także inne pojazdy na wynajem. Proponujemy opcję Door to Door, czyli usługę dowozu pojazdu w dowolne miejsce we Wrocławiu, przed Twój dom lub firmę. Dbamy o stan pojazdów - poddajemy je serwisowi i bieżącym naprawom. Postaw na wynajem aut dostawczych - w Moto Partner to maksimum zadowolenia, bezpieczeństwo  i minimum formalności.

Kontakt
bottom of page