Kupiłeś nowe auto, ale nie możesz się nim przemieszczać bez ubezpieczenia? Postaw na wynajem autolawety w Nadarzynie, który pozwoli Ci przetransportować kupione auto bezpiecznie i zgodnie z prawem. Wypożyczalnia lawet Moto Partner oferuje możliwość wynajmu krótkoterminowego, dzięki któremu sprowadzisz auto nawet z najdalszego zakątka Europy. Zapraszamy do kontaktu - oferujemy korzystne ceny i warunki wypożyczenia.

 

Szeroki wybór autolawet w Moto Partner w Nadarzynie

Wynajem autolawety w Nadarzynie dla firm i osób prywatnych

 

Wypożyczalnia lawet z oddziałem w Nadarzynie współpracuje zarówno z przedsiębiorcami, jak i osobami prywatnymi, oferując wynajem lawety z możliwością podstawienia w wybranej lokalizacji w Nadarzynie. Autolawety dostępne w naszej wypożyczalni są w pełni sprawne i umożliwiają bezpieczny transport pojazdów. Firmowa laweta uległa awarii? Nic straconego! Wypożyczenie autolawety w naszej placówce w Nadarzynie rozwiąże Twoje problemy i pozwoli zarabiać.

 

Wynajem autolawet w Nadarzynie

Każda autolaweta z naszej wypożyczalni jest w pełni ubezpieczona i na bieżąco serwisowana, dzięki czemu klienci mają pewność, że są bezpieczni na drodze. Wynajem lawety pozwala realizować zlecenia mimo awarii własnego auta, co ogranicza straty. Zapraszamy do kontaktu firmy i osoby prywatne, które chcą zdecydować się na krótko- bądź długoterminowy wynajem autolawety.

Kontakt:

 rezerwacja pojazdu, opłaty, informacja

pon.  -  pt.      8:00  -  16:00 ( w czasie epidemii skróciliśmy godziny pracy )

odbiór / zwrot pojazdu

pon.  -  pt.      7:00  -  21:00

sb.  -              8:00  -  14:00 

Wypożyczalnia samochodów

NADARZYN pod Warszawą

Wypożyczalnia samochodów

WROCŁAW

Wypożyczalnia samochodów

ŁÓDŹ

Wypożyczalnia samochodów

ZIELONA GÓRA

Wypożyczalnia samochodów

WARSZAWA

Wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie:

© 2019 Wypożyczalnia Samochodów Moto-Partner Sp. z o.o.