Wypożyczalnia busów dostawczych Zielona Góra

Strona główna >> Oferta >> Wynajem busów dostawczych

 

Twoja firma kurierska w Zielonej Górze nie nadąża z dowożeniem paczek? Wynajem busa dostawczego szybko rozwiąże problemy, z którymi się borykasz, i pozwoli Ci zwiększyć liczbę obsługiwanych klientów bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z zakupem własnego samochodu. Co oferuje wypożyczalnia busów dostawczych Moto-Partner z oddziałem w Zielonej Górze i dlaczego warto z nią współpracować? Przekonaj się sam.

 

Potrzebujesz busa dostawczego? Poznaj wypożyczalnię Moto-Partner w Zielonej Górze

Wypożyczalnia busów dostawczych to gwarancja wygody wynajmu i komfortu kierowcy w trakcie pracy. Wynajem busa dostawczego w Zielonej Górze nie musi wiązać się z wizytą w naszym biurze - możesz zdecydować się na dodatkową usługę door 2 door, dzięki której auto odbierzesz w innym, dogodnym miejscu. Co więcej, w razie potrzeby zwrot busa może nastąpić w innym oddziale. Klientom proponujemy krótko- i długoterminowy wynajem busów dostawczych obejmujący nawet 100 dni, a w przypadku gdy zdecydujesz się na jeszcze dłuższą współpracę, nasza wypożyczalnia busów dostawczych zapewnia indywidualny cennik.

 

Pojazdy są w pełni ubezpieczone, czyste i bezawaryjne, ponieważ pochodzą najwcześniej z 2019 roku. Jeśli chcesz postawić na wynajem busa dostawczego zamiast leasingu lub okresowo zwiększyć liczbę realizowanych zleceń poprzez krótkoterminowy wynajem busów dostawczych, zapraszamy do kontaktu.

 
Kontakt:

 rezerwacja pojazdu, opłaty, informacja

pon.  -  pt.      8:00  -  16:00 ( w czasie epidemii skróciliśmy godziny pracy )

odbiór / zwrot pojazdu

pon.  -  pt.      7:00  -  21:00

sb.  -              8:00  -  14:00 

Wypożyczalnia samochodów

NADARZYN pod Warszawą

Wypożyczalnia samochodów

WROCŁAW

Wypożyczalnia samochodów

ŁÓDŹ

Wypożyczalnia samochodów

ZIELONA GÓRA

Wypożyczalnia samochodów

WARSZAWA

Wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie:

© 2021 Wypożyczalnia Samochodów Moto-Partner Sp. z o.o.