top of page

Wypożyczalnia busów dostawczych Zielona Góra

Strona główna >> Oferta >> Wynajem busów dostawczych

krótkoterminowy

Twoja firma kurierska w Zielonej Górze nie nadąża z dowożeniem paczek? Wynajem busa dostawczego szybko rozwiąże problemy, z którymi się borykasz, i pozwoli Ci zwiększyć liczbę obsługiwanych klientów bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z zakupem własnego samochodu. Co oferuje wypożyczalnia busów dostawczych Moto-Partner z oddziałem w Zielonej Górze i dlaczego warto z nią współpracować? Przekonaj się sam.

długoterminowy
ramka_edytowane.png

Potrzebujesz busa dostawczego? Poznaj wypożyczalnię Moto-Partner w Zielonej Górze

Wypożyczalnia busów dostawczych to gwarancja wygody wynajmu i komfortu kierowcy w trakcie pracy. Wynajem busa dostawczego w Zielonej Górze nie musi wiązać się z wizytą w naszym biurze - możesz zdecydować się na dodatkową usługę door 2 door, dzięki której auto odbierzesz w innym, dogodnym miejscu. Co więcej, w razie potrzeby zwrot busa może nastąpić w innym oddziale. Klientom proponujemy krótko- i długoterminowy wynajem busów dostawczych obejmujący nawet 100 dni, a w przypadku gdy zdecydujesz się na jeszcze dłuższą współpracę, nasza wypożyczalnia busów dostawczych zapewnia indywidualny cennik.

 

Pojazdy są w pełni ubezpieczone, czyste i bezawaryjne, ponieważ pochodzą najwcześniej z 2019 roku. Jeśli chcesz postawić na wynajem busa dostawczego zamiast leasingu lub okresowo zwiększyć liczbę realizowanych zleceń poprzez krótkoterminowy wynajem busów dostawczych, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt
bottom of page