top of page
krótkoterminowy

Korzystny wynajem lawety w atrakcyjnej cenie i z minimalną liczbą formalności? Tylko w Moto Partner! Jesteśmy wypożyczalnią lawet oraz samochodów dostawczych dla klientów z całej Polski. Oferujemy nowe, w pełni bezpieczne lawety na wynajem, który pozwolą Ci świadczyć zrezygnować z kosztownej usługi holowania pojazdu czy pomocy drogowej, w razie gdyby Twój samochód dostawczy uległ wypadkowi albo awarii a Ty musisz go szybko i tanio przetransportować na autolawecie. Każda laweta proponowana przez naszą wypożyczalnię zapewnia dużą ładowność oraz przestrzeń ładunkową, a także bezpieczny transport i niski koszt wynajęcia lawety. Zapraszamy do kontaktu!

długoterminowy
ramka_edytowane.png

Wynajem autolawety dla firm

Chcesz otworzyć firmę oferującą pomoc drogową? Nie musisz kupować autolawety! W zamian postaw na długoterminowy wynajem lawety. Dlaczego warto? Ponieważ wypożyczenie autolawety sprawia, że koszty rozkładają się w dłuższym czasie, a Ty nie musisz wydawać posiadanych środków za jednym razem. Klientom z całej Polski proponujemy długoterminowy wynajem autolawety w naszej wypożyczalni. Zapewniamy atrakcyjny cennik, rabaty oraz możliwość negocjowania stawek dla stałych klientów.

wynajem oc
ramka_edytowane.png

Wynajem lawety z OC sprawcy

Twoja firmowa laweta uczestniczyła w wypadku lub kolizji i jest uszkodzona? Pamiętaj, że możesz skorzystać z auta zastępczego finansowanego z OC sprawcy. Nasza wypożyczalnia lawet zaoferuje Ci lawetę w zbliżonym stanie do Twojej, a przy okazji sfinalizuje wszystkie formalności. Dzięki temu wynajem lawety z OC sprawcy sfinalizujesz bezgotówkowo, a my zajmiemy się dochodzeniem zapłaty od ubezpieczyciela.

 

Wynajem autolawety kierujemy także do serwisów samochodowych, którym zależy na bezpieczeństwie podczas przewozu aut przeznaczonych do naprawy. Wybierając transport za pomocą lawety, klient ma pewność, że jego samochód nie zostanie uszkodzony w trakcie podróży, a serwis, któremu powierzył swój pojazd, należycie dba o jego mienie. Wypożyczalnia lawet Moto Partner zapewnia także możliwość dostarczenia pojazdu w wyznaczone miejsce (wynajem lawety door 2 door) za dodatkową opłatą. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
bottom of page