top of page

Wynajem samochodów dostawczych Łódź

Strona główna >> Oferta >> Wynajem samochodów dostawczych

krótkoterminowy

Wynajem aut dostawczych w Łodzi nie musi być drogi. Firmom, które poszukują auta na wynajem, wypożyczalnia samochodów dostawczych Moto Partner zapewnia szeroką flotę nowych pojazdów, kupionych nie później niż w 2019 roku. Klientom, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy, oferujemy możliwość negocjacji cen. Z Moto Partner zrealizujesz nawet najpilniejsze zlecenia!

długoterminowy
ramka_edytowane.png

Wynajem aut dostawczych w Łodzi - dlaczego warto?

Przestój w firmie wiąże się z brakiem dochodu i z karami za opóźnienie realizacji zlecenia. Jeśli chcesz ich uniknąć, postaw na wynajem samochodów dostawczych. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych oraz busów to minimum formalności i dbałość o zadowolenie klienta. Co więcej, wynajem auta dostawczego stanowi opłacalną alternatywę dla leasingu - nie obniża zdolności kredytowej i pozwala zaplanować wydatki w dłuższej perspektywie, wliczając je jednocześnie w koszty prowadzenia działalności. Wypożyczalnia aut dostawczych to flota, w której znajdują się:

  • furgony (blaszane oraz busy) dla kurierów z przesuwnymi drzwiami z boku i uchylnymi drzwiami z tyłu pojazdu,

  • izotermy i chłodnie,

  • kontenery z windą lub bez windy do dowozu towarów do sklepów spożywczych,

  • skrzynie z plandeką do przewozu ładunków o niestandardowych rozmiarach

  • plandeki z kabiną sypialną do transportu międzynarodowego,

  • lawety do transportu uszkodzonych lub rozbitych aut,

  • busy do przewozu osób.

ramka_edytowane.png

Wynajem busa dostawczego w atrakcyjnej cenie

Atrakcyjny cennik oraz rabaty dla klientów z Łodzi, którzy zdecydują się na wynajem aut dostawczych. Wszystkie auta są w pełni ubezpieczone i sprawne, dzięki czemu masz pewność, że na czas zrealizujesz wszystkie ważne zlecenia. W razie potrzeby, za dodatkową opłatą, możliwe jest dostarczenie auta w wyznaczone miejsca na terenie Zielonej Góry (door 2 door). Zapewnia ono maksymalne bezpieczeństwo przed koronawirusem, bo formalności załatwiasz przez telefon, a zdezynfekowane auto dostajesz pod dom lub firmę.

Kontakt
bottom of page